Aukční položka číslo: | 188 |
Autor: | Postupová Zuzana (1941 - ----) |
Název díla: | Zlo (Démon), 2010 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 30x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |