Aukční položka číslo: | 183 |
Autor: | Pokorný Miroslav (1946–2015 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Cirkus |
Rozměr: | 26,5x40 cm |
Značeno: | Razítko vzadu, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |