Aukční položka číslo: | 173 |
Autor: | Novák M. |
Název díla: | Vesnice |
Technika: | kvaš na kartonu |
Rozměr: | 13,5x21 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Adjustace: | rám |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |