Aukční položka číslo: | 171 |
Autor: | Neurčený autor „Morava“ |
Název díla: | Postavy, 70. - 80. léta 20. století |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměr: | 44x59 cm |
Značeno: | stav: dobrý |
Adjustace: | sklo, rám |
Odhadní cena: | 100 Kč - 200 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |