Aukční položka číslo: | 102 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Les |
Technika: | kresba pastelem |
Rozměr: | 29,5x29,5 cm |
Značeno: | signováno nečitelně vpředu, stav: mírně poškozeno |
Adjustace: | rám |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |