Aukční položka číslo: | 89 |
Autor: | Michálek Miloš (1949 - ----) |
Název díla: | Ex libris, 1991 |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 13x9 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 100 Kč - 200 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |