Aukční položka číslo: | 85 |
Autor: | Krátký M. |
Název díla: | Les |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 60x80 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: mírně poškozeno |
Adjustace: | blind rám |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |