Aukční položka číslo: | 74 |
Autor: | Kačírek Miloš |
Název díla: | PF 1981, 1980 |
Technika: | dřevoryt |
Rozměr: | 14x9 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 100 Kč - 200 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |