Aukční položka číslo: | 66 |
Autor: | Janda Rudolf (1907 - 2000) |
Název díla: | Dřevník, 40. / 60. léta 20. století |
Rozměr: | 23,5x17,5 cm |
Značeno: | stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |