Aukční položka číslo: | 24 |
Autor: | Brok Jindřich (1912 - 1995) |
Název díla: | Skleněná plastika - Smrčková, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 48,5x35,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |