Aukční položka číslo: | 164 |
Autor: | Pošva Jiří (1948 - ----) |
Název díla: | Na hrochovi |
Technika: | pálená hlína |
Rozměr: | výška: 31 cm |
Značeno: | signováno vespod |
Odhadní cena: | 16000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 14000 Kč |