Aukční položka číslo: | 132 |
Autor: | Janák Pavel (1882–1956 - ----) |
Název díla: | Šálek s podšálkem 106/107, černý cik-cak dekor, 30. léta 20. století |
Technika: | glazovaná keramika - pórovina |
Rozměr: | výška: 6 cm |
Adjustace: | stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 14000 Kč - 18000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |