Aukční položka číslo: | 104 |
Autor: | Šťastný Bohumil (1905 - 1991) |
Název díla: | Akt s pruhy, 30. léta 20. století |
Rozměr: | 29x23 cm |
Značeno: | razítkované vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 100000 Kč - 120000 Kč |
Vyvolávací cena: | 90000 Kč |