Aukční položka číslo: | 102 |
Autor: | Šindelář Miloš (1949 - ----) |
Název díla: | Pyžamový parník II., 80. léta 20. století |
Rozměr: | 38x25,5 cm |
Značeno: | značeno vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |