Aukční položka číslo: | 92 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Figura, 1964 |
Rozměr: | 59x22 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
V majetku: | z pozůstalosti autora |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 6500 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |