Aukční položka číslo: | 85 |
Autor: | Parkman Jan (1942 - ----) |
Název díla: | Akt, 2015 |
Rozměr: | 53x35 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |