Aukční položka číslo: | 78 |
Autor: | Maršálek František (1939 - ----) |
Název díla: | Banalita okamžiku, 1979 |
Rozměr: | 28x30 cm |
Značeno: | signováno a razítkováno vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 9000 Kč |