Aukční položka číslo: | 71 |
Autor: | Kuščynskyj Taras (1932 - 1983) |
Název díla: | Akt v krajině, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 38x28 cm |
Značeno: | autorizováno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 11000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |