Aukční položka číslo: | 50 |
Autor: | Janda Rudolf (1907 - 2000) |
Název díla: | Prales v Beskydách, 50. léta 20. století |
Rozměr: | 17x23 cm |
Značeno: | autorské popisky vzadu |
V majetku: | z pozůstalosti autora |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |