Aukční položka číslo: | 41 |
Autor: | Hild Miroslav (1926 - 2007) |
Název díla: | Na točně, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 28,5x23 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 7000 Kč - 9000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5500 Kč |