Aukční položka číslo: | 36 |
Autor: | Helbich Petr (1929 - ----) |
Název díla: | Interiér bytu, kolem roku 2000 |
Technika: | kontaktní bromostříbrná fotografie |
Rozměr: | 12x9 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |