Aukční položka číslo: | 34 |
Autor: | Hanzl Vladimír (1932 - ----) |
Název díla: | Struktura, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 18x23,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |