Aukční položka číslo: | 26 |
Autor: | Feyfar Zdenko (1913 - 2001) |
Název díla: | Smetanka narcisokvětá v Kotli, 1957 |
Rozměr: | 35x25 cm |
Značeno: | signováno, popisky vzadu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |