Les, 1967 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/221-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 99
Autor: Šimák Lev
Název díla: Les, 1967
Technika: kresba tužkou
Rozměr: 22x31 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: sklo, rám; stav: dobrý
Vyvolávací cena: 200 Kč