Aukční položka číslo: | 99 |
Autor: | Šimák Lev |
Název díla: | Les, 1967 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 22x31 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | sklo, rám; stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |