Aukční položka číslo: | 82 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | PF 1972, Zora Rozsypalová a František Šec s podpisy |
Rozměr: | 19x16 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |