Aukční položka číslo: | 79 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Les |
Technika: | kresba pastelem |
Rozměr: | 29,5x29,5 cm |
Značeno: | signováno nečitelně vpředu |
Adjustace: | rám; stav: mírně poškozeno |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |