Aukční položka číslo: | 58 |
Autor: | Holíček Oldřich |
Název díla: | Krajina |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | 11x16 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám; stav: dobrý |
V majetku: | z majetku rodiny autora |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |