30/1/2020
Aukční položka číslo: | 196 |
Autor: | Slováček Felix |
Název díla: | PF 1979, 1978 |
Technika: | novoročenka s grafickým motivem a podpisem F. Slováčka |
Rozměr: | 15x21 cm |
Značeno: | signováno |
Adjustace: | volný list |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |