30/1/2020
Aukční položka číslo: | 17 |
Autor: | Brož Oldřich, Michael (1908 - 1995) |
Název díla: | Zátiší |
Rozměr: | 110:80 mm |
Značeno: | signováno |
Adjustace: | pasparta, sklo |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |