Aukční položka číslo: | 117 |
Autor: | Ševčík Igor |
Název díla: | Klausburger, 1997 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 160:200 mm |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |