Aukční položka číslo: | 71 |
Autor: | Lezo Roman |
Název díla: | Hollywood, 1975 |
Rozměr: | 23,5x18 cm |
Značeno: | signováno a značeno vpředu |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |