/soubory/obrazky/topimg/256-aukce-banner.jpg

Aukční položka číslo: 71
Autor: Lezo Roman
Název díla: Hollywood, 1975
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 23,5x18 cm
Značeno: signováno a značeno vpředu
Adjustace: pasparta
Vyvolávací cena: 800 Kč