Aukční položka číslo: | 38 |
Autor: | Birkhart Anton (1677 - 1748) |
Název díla: | Marie Magdalena, 1. polovina 18. století |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 130:80 mm |
Značeno: | značeno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 350 Kč - 700 Kč |
Vyvolávací cena: | 150 Kč |