Aukční položka číslo: | 37 |
Autor: | Birckhard Carl (1721 - 1749) |
Název díla: | Ave Maria Gratia Plena, okolo r. 1750 |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 125:75 mm, Rozměr obrazu: 110:70 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 350 Kč - 700 Kč |
Vyvolávací cena: | 150 Kč |