Aukční položka číslo: | 39 |
Autor: | Borovsky Ferdinand |
Název díla: | Hyeronimus Graf Colloredo Mansfeld, 1822 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | rozměr papíru: 240:200 mm, Rozměr obrazu: 193:160 mm |
Značeno: | značeno v tisku |
Adjustace: | volný list, Stav: poničené okraje |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |