Aukční položka číslo: | 46 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij |
Název díla: | konvolut grafiky 8ks |
Technika: | litografie |
Rozměr: | cca A6 |
Značeno: | signováno |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |