Aukční položka číslo: | 45 |
Autor: | Jiřincová Ludmila |
Název díla: | Velký Arkán |
Technika: | litografie, A. T. |
Rozměr: | 347x236 mm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | volný list |
Vyvolávací cena: | 4500 Kč |