Aukční položka číslo: | 47 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij |
Název díla: | Ležící akt, 2006 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 50x65 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |