Lot No.: | 259 |
Author: | Štika Karel |
Artwork Name: | Tanečnice - akt |
Technique: | uhel a akvarel |
Dimensions: | 63x40 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | sklo, rám |
Estimate: | 5000 CZK - 8000 CZK |
Starting Price: | 4500 CZK |