Lot No.: | 232 |
Author: | Slíva Jiří (1947 - ----) |
Artwork Name: | Hommage A |
Technique: | barevná litografie 142/200 |
Dimensions: | 15,3x11 cm |
Signature: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Finish: | volný list |
Estimate: | 800 CZK - 2000 CZK |
Starting Price: | 600 CZK |
Artist Info: |