Lot No.: | 64 |
Author: | Fotografie . |
Artwork Name: | Designové předměty, soubor 4 ks z pozůstalosti Dr. Heraina |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 12x16 cm |
Signature: | značeno |
Finish: | volný list |
Estimate: | 400 CZK - 800 CZK |
Starting Price: | 200 CZK |