Lot No.: | 288 |
Author: | Zrcadlo . |
Artwork Name: | Oválné zrcadlo ve zlatém rámu, 2. polovina 19. století |
Technique: | zdobený sádrový zlacený rám |
Dimensions: | rám: 72x80 cm |
Finish: | rám, Stav: mírně poškozeno |
Estimate: | 3000 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |