Lot No.: | 67 |
Author: | Jenewein Felix (1857 - 1905) |
Artwork Name: | Ze souboru Mor, vydal B. Kočí v Praze 1901, desky , 1901 |
Technique: | jedenáctibarevná litografie |
Dimensions: | 425:375 mm |
Signature: | značeno vpředu |
Finish: | stav: průměrný |
Estimate: | 3000 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 1000 CZK |