Lot No.: | 157 |
Author: | Rudl Sigmund (1802 - 1864) |
Artwork Name: | Sv. Anna, 19. století |
Technique: | etching |
Dimensions: | rozměr papíru: 120:172 mm |
Signature: | signováno v desce vlevo dole |
Finish: | volný list, Stav: dobrý |
Estimate: | 200 CZK - 500 CZK |
Starting Price: | 100 CZK |