Lot No.: | 52 |
Author: | Hoffman W. (Václav) (1788 - 1859) |
Artwork Name: | Turínské plátno |
Technique: | engraving |
Dimensions: | rozměr papíru: 105:70 mm |
Signature: | signováno v desce |
Finish: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Estimate: | 350 CZK - 700 CZK |
Starting Price: | 150 CZK |