Lot No.: | 38 |
Author: | Birkhart Anton (1677 - 1748) |
Artwork Name: | Marie Magdalena, 1. polovina 18. století |
Technique: | copper engraving |
Dimensions: | rozměr papíru: 130:80 mm |
Signature: | značeno v desce |
Finish: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Estimate: | 350 CZK - 700 CZK |
Starting Price: | 150 CZK |