Lot No.: | 33 |
Author: | Hejna Václav |
Artwork Name: | Geometrická kompozice, 1965 |
Technique: | frottage |
Dimensions: | 70x96 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, stav: poškozeno |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 2000 CZK |