Lot No.: | 70 |
Author: | Mandel Jiří |
Artwork Name: | Zátoka, 60. léta 20. století |
Dimensions: | 70x100 cm |
Signature: | signováno vpředu vpravo dole |
Finish: | rám, stav: dobrý |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 1800 CZK |