Lot No.: | 42 |
Author: | Heller Juliane Henriette |
Artwork Name: | Krajina |
Technique: | oil on cardboard |
Dimensions: | 17x22,5 cm |
Signature: | signováno vpředu, značeno vzadu |
Finish: | sklo, rám, stav: dobrý |
Estimate: | 3000 CZK - 4000 CZK |
Starting Price: | 1600 CZK |