Lot No.: | 51 |
Author: | Janeček - Pardubský Alois |
Artwork Name: | Zimní krajina, 30. léta 20. století |
Dimensions: | 55,5x68 cm |
Signature: | signováno vpředu |
Finish: | rám, stav: dobrý |
Estimate: | 2000 CZK - 3500 CZK |
Starting Price: | 1200 CZK |