Lot No.: | 129 |
Author: | Šindelář Miloš |
Artwork Name: | Pražský parník II., 80.-90. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 38,5x25,5 cm |
Signature: | signováno vzadu |
Finish: | volný list, stav: dobrý |
Origin: | soukromá sbírka v Praze |
Estimate: | 1500 CZK - 3000 CZK |
Starting Price: | 300 CZK |